Selgunud on e-kursuse kvaliteedimärgi saajad

11. mai 2018

„E-kursuse kvaliteedimärk 2018“ taotlusvoor on selleks aastaks läbi ning meil on rõõm teha teatavaks tänavused kvaliteedimärgi saajad. Aasta e-kursus kuulutatakse välja 25. mail, mil toimub e-kursusi tutvustav seminar ning antakse pidlikult üle tunnistused kvaliteedimärgi saanud e-kursuste autoritele.

„E-kursuse kvaliteedimärk 2018“ antakse välja järgmistele e-kursustele:


10. klassi matemaatika nullkursus
Mariann Laius / Tartu Täiskasvanute Gümnaasium

Aerodünaamika
Jaan Susi / Eesti Lennuakadeemia

Aktiivse kodaniku ABC
Alar Kilp, Silver Bohl, Heiko Pääbo / Tartu Ülikool

Aeronavigatsiooniteabe teenindus
Alisa Lepik / Eesti Lennuakadeemia

Andme- ja tekstitöötlus
Anne Uukkivi / Tallinna Tehnikakõrgkool

Construction of Buildings, English I
Annika Kangur / Tallinna Tehnikakõrgkool

Eelarvestamine ja ehitusökonoomika + projekt
Pille Hamburg / Tallinna Tehnikakõrgkool

Ehitusgeodeesia alused MI.0122
Ene Ilves / Eesti Maaülikool

Ehitusgeoloogia
Julija Šommet / Tallinna Tehnikakõrgkool

Elektroonikast puust ja punaseks
Andres Punning, Heilo Altin, Teet Tilk, Artur Abels, Alvo Aabloo / Tartu Ülikool

Eye Health Care
Elo Olonen, Kateriina Rannula / Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Finantsanalüüs
Irina Malkus / Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

GEENID - MÜÜDID JA TEGELIKKUS
Mikk Puustusmaa, Mihkel Vaher, Märt Roosaare / Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituut

Geodeesia I (MI.1880)
Ene Ilves / Eesti Maaülikool

Geoloogia
Julija Šommet / Tallinna Tehnikakõrgkool

Infotehnoloogia
Lii Nuut / Eesti Lennuakadeemia

Infotehnoloogia eetilised, sotsiaalsed ja professionaalsed aspektid
Kaido Kikkas / Tallinna Tehnikaülikooli Infotehnoloogia Kolledž

Inimese hügieen ja tervis
Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

IT alused sügis 2017
Mati Kirikal / Tallinna Tehnikaülikooli Eesti Mereakadeemia

Kuidas võõras kultuuris ellu jääda
Raili Marling, Liina Tammekand / Tartu Ülikool

Kvaliteedijuhtimise alused
Jaanika Mölter / Eesti Lennuakadeemia

Lennundustegevus ja keskkonnakaitse
Signe Vanker / Eesti Lennuakadeemia

Maamõõtmise alused MI.0243
Ene Ilves / Eesti Maaülikool

Maamõõtmise alused MI.0343
Ene Ilves / Eesti Maaülikool

Majandusõpetus
Eve Parts / Tartu Ülikool

Matemaatika II kaugõppele
Oksana Labanova / Tallinna Tehnikakõrgkool

Matemaatika III
Elena Safiulina, Marina Latõnina, Marina Latõnina / Tallinna Tehnikakõrgkool

Nüüdisaegne õpikäsitus
Anni Tamm, Triin Peitel, Margus Pedaste, Äli Leijen / Tartu Ülikool

Õiguse alused
Age Värv, Tiina Mikk, Gaabriel Tavits, Katre Luhamaa, Gea Lepik, Piia Kalamees, Margus Kurm, Andreas Kangur,  Peep Pruks, Heiki Loot, Ülle Madise, Carri Ginter, Urmas Volens, Almar Sehver, Karin Sein, Tarvo Puri, Marju Luts-Sootak, Hesi Siimets-Gross, Janno Lahe, Hannes Vallikivi, Lavly Perling, Priit Pikamäe, Lauri Mälksoo, Ave Hussar, Sten Tikerpe, Marcus Niin, Kadi-Ell Tähiste, Liis Kass / Tartu Ülikooli õigusteaduskond

Piima ja piimatoodete kvaliteet ning ohutus
Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

Praktiline kodukeemia
Joana Jõgela / Tartu Ülikooli Teaduskool

Programmeerimise alused II
Eno Tõnisson, Kaspar Papli, Marina Lepp, Merilin Säde, Maria Gaiduk, Kadi Rõmmel, Kirsti Tagam, Inga Konovalova / Tartu Ülikool

Puuviljandus
Sirje Tooding / Räpina Aianduskool

Quality and safety of milk and dairy products
Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

Robootikast puust ja punaseks
Karl Kruusamäe, Veiko Vunder, Antti Jaaniste, Karl Oskar Lember, Alvo Aabloo / Tartu Ülikool

Русский язык для студентов-автотехников
Olga Kuzmina / Tallinna Tehnikakõrgkool

Русский язык специальности в сфере текстиля
Olga Kuzmina / Tallinna Tehnikakõrgkool

Süsteemihaldus
Lii Nuut, Alari Schu / Eesti Lennuakadeemia

Täiendav inglise keele õpe 
Britt Petjärv, Annika Kangur, Riin Kont-Kontson, Sirje Truu, Maie Kuning, Klea Vaher / Tallinna Tehnikakõrgkool

"Aasta e-kursus 2018" stipendiumi kandidaadid:

Andme- ja tekstitöötlus
Anne Uukkivi / Tallinna Tehnikakõrgkool

Ehitusgeodeesia alused MI.0122
Ene Ilves / Eesti Maaülikool

Elektroonikast puust ja punaseks
Andres Punning, Heilo Altin, Teet Tilk, Artur Abels, Alvo Aabloo / Tartu Ülikool

Geodeesia I (MI.1880)
Ene Ilves / Eesti Maaülikool

Infotehnoloogia eetilised, sotsiaalsed ja professionaalsed aspektid
Kaido Kikkas / Tallinna Tehnikaülikooli Infotehnoloogia Kolledž

Inimese hügieen ja tervis
Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

Kuidas võõras kultuuris ellu jääda
Raili Marling, Liina Tammekand / Tartu Ülikool

Nüüdisaegne õpikäsitus
Anni Tamm, Triin Peitel, Margus Pedaste, Äli Leijen / Tartu Ülikool

Õiguse alused
Age Värv, Tiina Mikk, Gaabriel Tavits, Katre Luhamaa, Gea Lepik, Piia Kalamees, Margus Kurm, Andreas Kangur,  Peep Pruks, Heiki Loot, Ülle Madise, Carri Ginter, Urmas Volens, Almar Sehver, Karin Sein, Tarvo Puri, Marju Luts-Sootak, Hesi Siimets-Gross, Janno Lahe, Hannes Vallikivi, Lavly Perling, Priit Pikamäe, Lauri Mälksoo, Ave Hussar, Sten Tikerpe, Marcus Niin, Kadi-Ell Tähiste, Liis Kass / Tartu Ülikooli õigusteaduskond

Piima ja piimatoodete kvaliteet ning ohutus
Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

Programmeerimise alused II
Eno Tõnisson, Kaspar Papli, Marina Lepp, Merilin Säde, Maria Gaiduk, Kadi Rõmmel, Kirsti Tagam, Inga Konovalova / Tartu Ülikool

Quality and safety of milk and dairy products
Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

Robootikast puust ja punaseks
Karl Kruusamäe, Veiko Vunder, Antti Jaaniste, Karl Oskar Lember, Alvo Aabloo / Tartu Ülikool

Täiendav inglise keele õpe
Britt Petjärv, Annika Kangur, Riin Kont-Kontson, Sirje Truu, Maie Kuning, Klea Vaher / Tallinna Tehnikakõrgkool


Kvaliteedimärgi andmise protsessist saab lähemalt lugeda:


Lisainfo:

Marge Kusmin
e-kursuste kvaliteedimärgi protsess 2018 juht
Tel: 5068010
e-mail: marge.kusmin@gmail.com


Lisa kommentaar

Email again: