Selgunud on e-kursuse kvaliteedimärgi saajad

11. mai 2018

„E-kursuse kvaliteedimärk 2018“ taotlusvoor on selleks aastaks läbi ning meil on rõõm teha teatavaks tänavused kvaliteedimärgi saajad. Aasta e-kursus kuulutatakse välja 25. mail, mil toimub e-kursusi tutvustav seminar ning antakse pidlikult üle tunnistused kvaliteedimärgi saanud e-kursuste autoritele.

„E-kursuse kvaliteedimärk 2018“ antakse välja järgmistele e-kursustele:


  • 10. klassi matemaatika nullkursus
    Mariann Laius / Tartu Täiskasvanute Gümnaasium

  • Aerodünaamika
    Jaan Susi / Eesti Lennuakadeemia

  • Aktiivse kodaniku ABC
    Alar Kilp, Silver Bohl, Heiko Pääbo / Tartu Ülikool

  • Andme- ja tekstitöötlus
    Anne Uukkivi / Tallinna Tehnikakõrgkool

  • Construction of Buildings, English I
    Annika Kangur / Tallinna Tehnikakõrgkool

  • Eelarvestamine ja ehitusökonoomika + projekt
    Pille Hamburg / Tallinna Tehnikakõrgkool

  • Ehitusgeodeesia alused MI.0122
    Ene Ilves / Eesti Maaülikool

  • Elektroonikast puust ja punaseks
    Andres Punning, Heilo Altin, Teet Tilk, Artur Abels, Alvo Aabloo / Tartu Ülikool

  • Eye Health Care
    Elo Olonen, Kateriina Rannula / Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

  • Finantsanalüüs
    Irina Malkus / Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

  • GEENID - MÜÜDID JA TEGELIKKUS
    Mikk Puustusmaa, Mihkel Vaher, Märt Roosaare / Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituut

  • Geodeesia I (MI.1880)
    Ene Ilves / Eesti Maaülikool

  • Geoloogia
    Julija Šommet / Tallinna Tehnikakõrgkool

  • Infotehnoloogia
    Lii Nuut / Eesti Lennuakadeemia

  • Infotehnoloogia eetilised, sotsiaalsed ja professionaalsed aspektid
    Kaido Kikkas / Tallinna Tehnikaülikooli Infotehnoloogia Kolledž

  • Inimese hügieen ja tervis
    Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

  • IT alused sügis 2017
    Mati Kirikal / Tallinna Tehnikaülikooli Eesti Mereakadeemia

  • Kuidas võõras kultuuris ellu jääda
    Raili Marling, Liina Tammekand / Tartu Ülikool

  • Kvaliteedijuhtimise alused
    Jaanika Mölter / Eesti Lennuakadeemia

  • Lennundustegevus ja keskkonnakaitse
    Signe Vanker / Eesti Lennuakadeemia

  • Maamõõtmise alused MI.0243
    Ene Ilves / Eesti Maaülikool

  • Maamõõtmise alused MI.0343
    Ene Ilves / Eesti Maaülikool

  • Majandusõpetus
    Eve Parts / Tartu Ülikool

  • Matemaatika II kaugõppele
    Oksana Labanova / Tallinna Tehnikakõrgkool

  • Matemaatika III
    Elena Safiulina, Marina Latõnina, Marina Latõnina / Tallinna Tehnikakõrgkool

  • Nüüdisaegne õpikäsitus
    Anni Tamm, Triin Peitel, Margus Pedaste, Äli Leijen / Tartu Ülikool

  • Õiguse alused
    Age Värv, Tiina Mikk, Gaabriel Tavits, Katre Luhamaa, Gea Lepik, Piia Kalamees, Margus Kurm, Andreas Kangur,  Peep Pruks, Heiki Loot, Ülle Madise, Carri Ginter, Urmas Volens, Almar Sehver, Karin Sein, Tarvo Puri, Marju Luts-Sootak, Hesi Siimets-Gross, Janno Lahe, Hannes Vallikivi, Lavly Perling, Priit Pikamäe, Lauri Mälksoo, Ave Hussar, Sten Tikerpe, Marcus Niin, Kadi-Ell Tähiste, Liis Kass / Tartu Ülikooli õigusteaduskond

  • Piima ja piimatoodete kvaliteet ning ohutus
    Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

  • Praktiline kodukeemia
    Joana Jõgela / Tartu Ülikooli Teaduskool

  • Programmeerimise alused II
    Eno Tõnisson, Kaspar Papli, Marina Lepp, Merilin Säde, Maria Gaiduk, Kadi Rõmmel, Kirsti Tagam, Inga Konovalova / Tartu Ülikool

  • Puuviljandus
    Sirje Tooding / Räpina Aianduskool

  • Quality and safety of milk and dairy products
    Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

  • Robootikast puust ja punaseks
    Karl Kruusamäe, Veiko Vunder, Antti Jaaniste, Karl Oskar Lember, Alvo Aabloo / Tartu Ülikool

  • Русский язык для студентов-автотехников
    Olga Kuzmina / Tallinna Tehnikakõrgkool

  • Русский язык специальности в сфере текстиля
    Olga Kuzmina / Tallinna Tehnikakõrgkool

  • Süsteemihaldus
    Lii Nuut, Alari Schu / Eesti Lennuakadeemia

  • Täiendav inglise keele õpe
    Britt Petjärv, Annika Kangur, Riin Kont-Kontson, Sirje Truu, Maie Kuning, Klea Vaher / Tallinna Tehnikakõrgkool

"Aasta e-kursus 2018" stipendiumi kandidaadid:


  • Andme- ja tekstitöötlus
    Anne Uukkivi / Tallinna Tehnikakõrgkool

  • Ehitusgeodeesia alused MI.0122
    Ene Ilves / Eesti Maaülikool

  • Elektroonikast puust ja punaseks
    Andres Punning, Heilo Altin, Teet Tilk, Artur Abels, Alvo Aabloo / Tartu Ülikool

  • Geodeesia I (MI.1880)
    Ene Ilves / Eesti Maaülikool

  • Infotehnoloogia eetilised, sotsiaalsed ja professionaalsed aspektid
    Kaido Kikkas / Tallinna Tehnikaülikooli Infotehnoloogia Kolledž

  • Inimese hügieen ja tervis
    Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

  • Kuidas võõras kultuuris ellu jääda
    Raili Marling, Liina Tammekand / Tartu Ülikool

  • Nüüdisaegne õpikäsitus
    Anni Tamm, Triin Peitel, Margus Pedaste, Äli Leijen / Tartu Ülikool

  • Õiguse alused
    Age Värv, Tiina Mikk, Gaabriel Tavits, Katre Luhamaa, Gea Lepik, Piia Kalamees, Margus Kurm, Andreas Kangur,  Peep Pruks, Heiki Loot, Ülle Madise, Carri Ginter, Urmas Volens, Almar Sehver, Karin Sein, Tarvo Puri, Marju Luts-Sootak, Hesi Siimets-Gross, Janno Lahe, Hannes Vallikivi, Lavly Perling, Priit Pikamäe, Lauri Mälksoo, Ave Hussar, Sten Tikerpe, Marcus Niin, Kadi-Ell Tähiste, Liis Kass / Tartu Ülikooli õigusteaduskond

  • Piima ja piimatoodete kvaliteet ning ohutus
    Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

  • Programmeerimise alused II
    Eno Tõnisson, Kaspar Papli, Marina Lepp, Merilin Säde, Maria Gaiduk, Kadi Rõmmel, Kirsti Tagam, Inga Konovalova / Tartu Ülikool

  • Quality and safety of milk and dairy products
    Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

  • Robootikast puust ja punaseks
    Karl Kruusamäe, Veiko Vunder, Antti Jaaniste, Karl Oskar Lember, Alvo Aabloo / Tartu Ülikool

  • Täiendav inglise keele õpe
    Britt Petjärv, Annika Kangur, Riin Kont-Kontson, Sirje Truu, Maie Kuning, Klea Vaher / Tallinna Tehnikakõrgkool


Kvaliteedimärgi andmise protsessist saab lähemalt lugeda:


Lisainfo:

Marge Kusmin
e-kursuste kvaliteedimärgi protsess 2018 juht
Tel: 5068010
e-mail: marge.kusmin@gmail.com


Lisa kommentaar

Email again: