E-kursuse kvaliteedimärgi saajad on selgunud

05. mai 2020

Selgunud on „E-kursuse kvaliteedimärk 2020“ taotlusvooru tulemused. Aasta e-kursus kuulutatakse välja 28. mail toimuval virtuaalsel tunnustusseminaril, kus tutvustatakse parimaid e-kursusi ja nimetatakse uuesti ära ka kõik kvaliteedimärgi saanud e-kursused ja nende autorid. 

Erinevalt eelmistest aastatest saavad autorid tänavu tunnistused digitaalselt. Palju õnne kõikidele!

„E-kursuse kvaliteedimärk 2020“ antakse välja järgmistele e-kursustele:

Teadusandmete haldus ja publitseerimine
Tiiu Tarkpea, Urmas Kõljalg, Allan Zirk, Veljo Runnel / Tartu Ülikool

How to Identify and Support Older Victims of Abuse
Anastasiia Turusinova, Hector C. Pagan, Pille Tsopp-Pagan, Sirkka Perttu, Mari Puniste, Mari Tikerpuu / Tartu Ülikool

Ravimitest maakeeli (MOOC)
Janne Sepp, Ain Raal, Karin Kogermann, Kersti Teder, Daisy Volmer / Tartu Ülikool

History of the Baltic Sea Region (Läänemere regiooni ajalugu)
Heiko Pääbo / Tartu Ülikool

Hügieeninõuded ja personali hügieen ilu- ja isikuteeninduses
Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

Suuõõne anatoomia ja füsioloogia (MVST.00.004)
Riina Runnel / Tartu Ülikool 

LC-MS Method Validation
Ivo Leito, Anneli Kruve, Riin Rebane, Maarja-Liisa Oldekop, Hanno Evard, Koit Herodes, Karin Kipper, Irja Helm, Asko Laaniste / Tartu Ülikool

Infosüsteemide projekteerimine (Virumaa)
Žanna Gratšjova / TalTech Virumaa kolledž

Infootsingud ja andmebaaside kasutamine
Karin Naruskov Raili Zuba, Karmen Kalk / Eesti Maaülikool

Keemia 9.klassile
Joana Jõgela / Tartu Veeriku Kool

Analoog Ja digitaaltehnika
Martin Jaanus / Tallinna Tehnikaülikool

Praktika majanduses
Anneli Lorenz, Merily Heinalo / Tartu Ülikool

Õpioskused ülikooliks
Ingrid Koni / Tartu Ülikool

Sissejuhatus erialasse (informaatika)
Mirjam Paales, Helle Hein / Tartu Ülikool

RAM0580 Andmeanalüüs
Olga Dunajeva / TalTech Virumaa kolledž

Keskkonnakaitse
Liina Saar / TalTech Eesti Mereakadeemia

Programmeerimise põhikursus
Ago Luberg / Tallinna Tehnikaülikool

Programmeerimise algkursus
Ago Luberg / Tallinna Tehnikaülikool

Strateegiline juhtimisarvestus ja kulujuhtimine
Mari Avarmaa, Natalie-Alexandra Gurvitš-Suits / Tallinna Tehnikaülikool

NTS1730/RAM0491 Matemaatiline analüüs
Natalja Maksimova / TalTech Virumaa kolledž

Introduction to Aircraft
Anu Roio, Jaan Susi, Hans Künka, Lii Nuut / Eesti Lennuakadeemia

MMK5250 Methods of Analysis in Business Research
Jelena Hartsenko / Tallinna Tehnikaülikool

Sissejuhatus andmeanalüüsi (ITO8010)
Kristian Allikmaa / Tallinna Tehnikaülikool

Polümeeride keemia ja füüsika
Larisa Grigorieva / TalTech Virumaa kolledž

Statistika – V. Retšnoi
Vitali Retšnoi / Tallinna Tehnikakõrgkool

Rahvusvaheliste suhete alused (P2TP.TK.098)
Maili Vilson, Raul Toomla, Eiki Berg, Rein Toomla / Tartu Ülikool

YKI0021 Keemia alused
Toomas Tamm / Tallinna Tehnikaülikool

Arvuteooria
Maksim Ivanov, Elts Abel (retsendent, Tartu Ülikool, Emeriitdotsent) / Tartu Ülikooli

Euroopa Liidu ja Venemaa suhted: välispoliitika mõjutajad, institutsioonid ja poliitika kujundamine
Anna Beitane, Stefano Braghiroli, Thomas Linsenmaier, Andrey Makarychev, Leonardo Pataccini Alvarez, Irakli Sirbiladze, Ivane Javakhishvili, Alina Clay / Tartu Ülikool

Infrastruktuuri modelleerimise (InfraBIM) alused
Raido Puust / Tallinna Tehnikaülikool

Fundamentals of Business Mathematics
Kirsti Rumma, Hakan Berber, Jelena Matina / Tallinna Tehnikaülikool

Working environment and Ergonomics
Sigrid Kalle, Marina Järvis, Karin Reinhold / Tallinna Tehnikaülikool

Ehitusmaterjalid (EHE006, EHE039)
Sirle Suviste / Tallinna Tehnikakõrgkool

Turismisihtkoha arendus ja juhtimine
Tatjana Koor / Tartu Ülikool

"Aasta e-kursus 2020" stipendiumi kandidaadid:

Teadusandmete haldus ja publitseerimine
Tiiu Tarkpea, Urmas Kõljalg, Allan Zirk, Veljo Runnel / Tartu Ülikool

How to Identify and Support Older Victims of Abuse
Anastasiia Turusinova, Hector C. Pagan, Pille Tsopp-Pagan, Sirkka Perttu, Mari Puniste, Mari Tikerpuu / Tartu Ülikool

Ravimitest maakeeli (MOOC)
Janne Sepp, Ain Raal, Karin Kogermann, Kersti Teder, Daisy Volmer / Tartu Ülikool

History of the Baltic Sea Region (Läänemere regiooni ajalugu)
Heiko Pääbo / Tartu Ülikool

Hügieeninõuded ja personali hügieen ilu- ja isikuteeninduses
Kadrin Meremäe / Eesti Maaülikool

Suuõõne anatoomia ja füsioloogia (MVST.00.004)
Riina Runnel / Tartu Ülikool


Lisainfo:
Marge Kusmin
e-kursuste kvaliteedimärgi protsessi 2020 juht
tel: 506 8010
e-mail: kvaliteet@hitsa.ee



Lisa kommentaar

Email again: