Juhatus:

Heli Aru-Chabilan

Juhatuse esimees

heli.aru-chabilan@hitsa.ee

628 5885

Sekretär:

Malle Tragon

Sekretär

malle.tragon@hitsa.ee

628 5802

Turundus-kommunikatsiooni osakond:

Laura Vetik

Kommunikatsioonispetsialist

laura.vetik@hitsa.ee

651 0106

+372 550 7255

Madli Leikop

Kommunikatsioonispetsialist (mittekoosseisuline)

madli.leikop@hitsa.ee

Personal ja juriidika:

Raili Sassian

Jurist/personalijuht

raili.sassian@hitsa.ee

628 5821

Katri Samarütel

Jurist

katri.samarutel@hitsa.ee

628 5809

Kadri Kivi

Jurist (lapsehoolduspuhkusel)

Raamatupidamine:

Sille Roots

Finantsjuht

sille.roots@hitsa.ee

628 5890

Triin Varblane

Raamatupidaja

triin.varblane@hitsa.ee

628 5839

Karina Ender

Raamatupidaja assistent

karina.ender@hitsa.ee

628 5838

Annika Vihul

Raamatupidamise assistent (lapsehoolduspuhkusel)

HITSA Innovatsioonikeskus:

Inga Kõue

Digivaldkonna programmijuht

inga.koue@hitsa.ee

628 5889

+372 51 10 903

Elise-Marit Kippar

ProgeTiigri programmi assistent

elise-marit.kippar@hitsa.ee

628 5896

+372 55 906 496

Katrin Kiilaspää

Koolitusvaldkonna juht

katrin.kiilaspaa@hitsa.ee

628 5898

+372 53 011 445

Triin Kaasik

Koolituse projektijuht

triin.kaasik@hitsa.ee

651 0108

+372 55 15 520

Kairi Burnaševa

Koolituse projektijuht

kairi.burnasheva@hitsa.ee

651 0107

Aivar Hiio

Koolituse projektijuht

aivar.hiio@hitsa.ee

651 0103

+372 507 8861

Kerli Požogina

Projektijuht

kerli.pozogina@hitsa.ee

628 5825

+372 58 194 149

Elo Allemann

Projektijuht

elo.allemann@hitsa.ee

651 0100

+372 58 856 869

Ingrid Maadvere

Haridustehnoloog

ingrid.maadvere@hitsa.ee

Triin Pajur

Koolituse projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)

IT Akadeemia programm:

Margit Grauen

IT Akadeemia programmijuht

margit.grauen@hitsa.ee

628 5893

Kristi Ainen

Projektijuht

kristi.ainen@hitsa.ee

628 5888

Kristina Lillemets

Taristu juht

kristina.lillemets@hitsa.ee

628 5869

+ 372 50 66 985

Infosüsteemide arenduskeskus:

Pirgit Kahro

Arenduskeskuse juht

pirgit.kahro@hitsa.ee

628 5873

+372 530 46 165

Argo Ilves

IT projektijuht

argo.ilves@hitsa.ee

628 5874

+372 509 2196

Ave Rand

IT projektijuht

ave.rand@hitsa.ee

628 5897

Helen Valtmann-Valdson

IT projektijuht-analüütik

helen.valtmann-valdson@hitsa.ee

628 5886

Taavi Aasma

IT projektijuht-analüütik

taavi.aasma@hitsa.ee 

628 5892

Kristi Kadaja-Kollom

IT projektijuht

kristi.kadaja-kollom@hitsa.ee

+372 533 13878

Marten Jänt

Tarkvaraarendaja

Rauno Lipp

Tarkvaraarendaja

Lia Kravik

IT projektijuht-analüütik

lia.kravik@hitsa.ee

+372 730 2121

Evelin Kasenõmm

Arenduskeskuse juht (lapsehoolduspuhkusel)

Maria Sarapu

IT projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)

IT ja infoturve:

Marko Pachel

Infoturbejuht

marko.pachel@hitsa.ee

6285876