Juhatus:

Heli Aru-Chabilan

Juhatuse esimees

heli.aru-chabilan@hitsa.ee

628 5885

Sekretär:

Malle Tragon

Sekretär

malle.tragon@hitsa.ee

628 5802

Analüütika:

Margit Grauen

Analüütik

margit.grauen@hitsa.ee

628 5893

Turundus-kommunikatsiooni osakond:

Laura Vetik

Kommunikatsioonispetsialist

laura.vetik@hitsa.ee

651 0106

Madli Leikop

Kommunikatsioonispetsialist (mittekoosseisuline)

madli.leikop@hitsa.ee

Personal ja juriidika:

Raili Sassian

Jurist/personalijuht

raili.sassian@hitsa.ee

628 5821

Katri Samarütel

Jurist

katri.samarutel@hitsa.ee

628 5809

Kadri Kivi

Jurist (lapsehoolduspuhkusel)

Raamatupidamine:

Sille Roots

Finantsjuht

sille.roots@hitsa.ee

628 5890

Triin Varblane

Raamatupidaja

triin.varblane@hitsa.ee

628 5839

Annika Vihul

Raamatupidamise assistent (lapsehoolduspuhkusel)

HITSA Innovatsioonikeskus:

Elo Allemann

Innovatsioonikeskuse juht/ eTwinningu projektijuht

elo.allemann@hitsa.ee

651 0100

+372 58 856 869

Kristi Rahn

ProgeTiigri programmijuht

kristi.rahn@hitsa.ee

628 5891

+372 534 22 398

Raina Loom

Programmijuht

raina.loom@hitsa.ee

Elise-Marit Kippar

ProgeTiigri programmi assistent

elise-marit.kippar@hitsa.ee

628 5896

+372 55 906 496

Marit Dremljuga-Telk

Seire projektijuht

marit.dremljuga-telk@hitsa.ee

628 5898

Triin Kaasik

Projektijuht

triin.kaasik@hitsa.ee

651 0108

+372 55 15 520

Kairi Burnaševa

Projektijuht

kairi.burnasheva@hitsa.ee

651 0107

Aivar Hiio

Projektijuht

aivar.hiio@hitsa.ee

651 0103

+372 5342 1810

Ingrid Maadvere

Haridustehnoloog

ingrid.maadvere@hitsa.ee

Triin Pajur

Projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)

Kerli Požogina

Projektijuht (lapsehoolduspuhkusel)

IT Akadeemia programm:

Signe Ambre

IT Akadeemia programmijuht

signe.ambre@hitsa.ee

628 5889

Indrek Ots

IT Akadeemia nõunik

indrek.ots@hitsa.ee

+372 5149512

Kristina Lillemets

Taristu juht

kristina.lillemets@hitsa.ee

628 5869

+ 372 50 66 985

Infosüsteemide arenduskeskus:

Pirgit Kahro

Arenduskeskuse juht

pirgit.kahro@hitsa.ee

628 5873

+372 530 46 165

Milana Neemelaid

IKT konsolideerimise programmijuht

milana.neemelaid@hitsa.ee

6285892

Ave Rand

IT projektijuht

ave.rand@hitsa.ee

628 5897

Helen Valtmann-Valdson

IT projektijuht-analüütik

helen.valtmann-valdson@hitsa.ee

628 5886

Kristi Kadaja-Kollom

IT projektijuht

kristi.kadaja-kollom@hitsa.ee

+372 533 13878

Lia Kravik

IT projektijuht-analüütik

lia.kravik@hitsa.ee

730 2121

Triinu Kadastik

IT projektijuht-analüütik/konsultant

triinu.kadastik@hitsa.ee

628 5874

Anu Piirisild

IT projektide assistent

anu.piirisild@hitsa.ee

628 5888

Evelin Kasenõmm

Arenduskeskuse juht (lapsehoolduspuhkusel)

Maria Sarapu

IT projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)