Programmi I etapis osalenud koolid

Üldhariduskoolide digitaristu kaasajastamise programmi raames oli seisuga 04.05.2018 ette nähtud kuni 186 üldhariduskooli kohtvõrgu kaasajastamine vastavalt programmi aluseks oleva majandus- ja taristuministri käskkirja lisale 2. Üldjuhul tähendab see kohtvõrgu kaabelduse kaasajastamist või täiendamist ja uute aktiivseadmete (wi-fi tugijaamad, switchid, tulemüür) paigaldamist. 

Tänaseks on programmi I etapp lõppenud ja sellega seoses on tööd lõpetatud järgnevates koolides:

1.       Laulasmaa Kool Laulasmaa õppehoone
2.       Laulasmaa Kool Lehola õppehoone
3.       Laulasmaa Kool Klooga õppehoone
4.       Nissi Põhikool
5.       Turba Kool
6.       Raasiku põhikool
7.       Aruküla põhikool
8.       Vasalemma Põhikool
9.       Viimsi Kool
10.     Randvere Kool
11.     Haabneeme Kool
12.     Püünsi Kool
13.     Tabasalu Ühisgümnaasium
14.     Harkujärve Põhikool
15.     Vääna Mõisakool
16.     Vääna-Jõesuu Kool
17.     Muraste Kool
18.     Ääsmäe Põhikool
19.     Laagri Kool
20.     Ruila Põhikool
21.     Käina Kool
22.     Emmaste Kool
23.     Jõhvi Gümnaasium
24.     Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
25.     Kohtla-Järve Maleva Põhikool
26.     Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
27.     Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
28.     Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium
29.     Kohtla-Järve Tammiku Põhikool
30.     Jõhvi Vene Põhikool
31.     Kiigemetsa Kool
32.     Jõgevamaa Gümnaasium
33.     Jõgeva Täiskasvanute Keskkool
34.     Puurmani Mõisakool
35.     Torma C.R Jakobsoni nimeline Põhikool
36.     Maarja Põhikool
37.     Anna Haava nim Pala Kool
38.     Nurme Kool
39.     Imavere Põhikool
40.     Paide Gümnaasium
41.     Väätsa Põhikool
42.     Koigi Kool
43.     Läänemaa Ühisgümnaasium
44.     Noarootsi Gümnaasium
45.     Oru Kool
46.     Risti Põhikool
47.     Palivere Põhikool
48.     Ridala Põhikool
49.     Uuemõisa Lasteaed-Algkool
50.     Noarootsi Kool
51.     Vormsi Lasteaed-Põhikool
52.     Haapsalu Viigi Kool
53.     Porkuni Kool
54.     Rakke Kool
55.     Sõmeru põhikool
56.     Uhtna põhikool
57.     Vasta Kool
58.     Narva Vanalinna Riigikool
59.     Vastse-Kuuste Kool
60.     Tilsi Põhikool
61.     Mooste Põhikool
62.     Viluste Põhikool
63.     Johannese Kool ja Lasteaed Rosmal (Rosma õppehoone)
64.     Johannese Kool ja Lasteaed Rosmal (Himmaste õppehoone)
65.     Pärnu Koidula Gümnaasium
66.     Pärnu Mai Kool
67.     Pärnu Ülejõe Põhikool
68.     Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
69.     Pärnu Raeküla Kool
70.     Pärnu Rääma Kool
71.     Pärnu Tammsaare Kool
72.     Pärnu Toimetulekukool
73.     Pärnu Ühisgümnaasium
74.     Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
75.     Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
76.     Are Kool
77.     Paikuse Põhikool
78.     Sauga Põhikool
79.     Surju Põhikool
80.     Uulu Põhikool
81.     Kihnu kool
82.     Audru Kool
83.     Jõõpre Kool
84.     Lindi Lasteaed-Algkool
85.     Pärnu-Jaagupi Põhikool
86.     Kaiu põhikool
87.     Raikküla Kool
88.     Rapla Vesiroosi Gümnaasium
89.     Rapla Ühisgümnaasium
90.     Hagudi Põhikool
91.     Vana-Vigala Põhikool
92.     Valtu Põhikool
93.     Kehtna Põhikool
94.     Kallemäe Kool Kuressaare õppehoone
95.     Kallemäe Kool Kallemäe õppehoone
96.     Aste põhikool
97.     Kärla põhikool
98.     Muhu Põhikool
99.     Valjala Põhikool
100.   Salme Põhikool
101.   Ruhnu Põhikool
102.   Leisi Kool
103.   Tallinna K. Pätsi Vabaõhukool
104.   Tartu Emajõe Kool
105.   Tartu Hiie Kool
106.   Tartu Tamme Gümnaasium
107.   Hugo Treffneri Gümnaasium
108.   Miina Härma Gümnaasium
109.   Tartu Aleksander Pushkini Kool
110.   Tartu Descartes`i Kool
111.   Tartu Forseliuse Kool
112.   Tartu Hansa Kool
113.   Tartu Hebert Masingu Kool
114.   Tartu Jaan Poska Gümnaasium
115.   Tartu Karlova Kool
116.   Tartu Kivilinna Kool
117.   Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
118.   Tartu Kroonuaia Kool
119.   Tartu Mart Reiniku Kool
120.   Tartu Täiskasvanute Gümnaasium
121.   Tartu Veeriku Kool
122.   Tartu Tamme Kool
123.   Tartu Raatuse Kool
124.   Maarjamaa Hariduskolleegium Valgejõe õppehoone
125.   Maarjamaa Hariduskolleegium Emajõe õppehoone
126.   Nõo Reaalgümnaasium
127.   Kallaste Kool
128.   Kambja Põhikool
129.   Kuuste Kool
130.   Ilmatsalu Põhikool
131.   Vara Põhikool
132.   Konguta Kool
133.   Valga Jaanikese Kool
134.   Tsirguliina Keskkool
135.   Valga Gümnaasium
136.   Valga Põhikool
137.   Valga Kaugõppegümnaasium
138.   Keeni Põhikool
139.   Audentese Spordigümnaasium Otepääl
140.   Ämmuste Kool
141.   Viljandi Jakobsoni Kool
142.   Viljandi Kesklinna Kool
143.   Heimtali Põhikool
144.   Kalmetu Põhikool
145.   Viiratsi Kool
146.   Holstre Kool
147.   Paistu Kool
148.   Saarepeedi Kool
149.   Halliste Põhkool
150.   Viljandi Gümnaasium
151.   Urvaste Kool
152.   Võru Gümnaasium
153.   Rõuge Põhikool
154.   Varstu Kool
155.   Võru Kesklinna Kool
156.   Võru Kreutzwaldi Kool
157.   Võru Järve Kool
158.   Kääpa Põhikool
159.   Kuldre Kool
 
Programmi I etapi raames ei teostatud töid järgnevates koolides:
 
1.     Aruküla Vaba Waldorfkool
2.     Viimsi Riigigümnaasium
3.     Jõhvi Põhikool
4.     Ahtme Kool
5.     Paide Täiskasvanute Keskkool
6.     Haljala Gümnaasium
7.     Põlva Kool
8.     Pärnu Vanalinna Põhikool
9.     Pärnu Vabakool
10.   Pärnu Herbert Hahni Kool
11.   Juuru Eduard Vilde Kool
12.   Järvakandi Kool
13.   Rapla Riigigümnaasium
14.   Tallinna Muusikakeskkool
15.   Tartu Annelinna Gümnaasium
16.   Tartu Kesklinna Kool
17.   Tartu Maarja Kool
18.   Tartu Erakool
19.   Tartu Variku Kool
20.   Sillaotsa Kool
21.   Kammeri Kool
22.   Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool
23.   Valga Priimetsa Kool
24.   Võhma Kool
25.   Sänna Leiutajate Külakool
26.   Krabi Kool
27.   Osula Põhikool

(Viimati uuendatud 02.01.2019)